Лайфхак: як повертати квитки FlixBus без комісії!

Повертаємо квитки без жодних грошових втрат!

Найпопулярніший європейський перевізник Flixbus, яким, впевнені, більшість з вас встигли покористуватись пропонує чудові умови на анулювання квитків – при ануляції до 30 днів до моменту поїздки, повертається уся сума бронювання ( у вигляді ваучера).

При пізнішому скасуванні стягується комісія у розмірі від 20 до 100 грн або від 1 до 5 Євро ( при бронюванні на українській та глобальній версії відповідно).

Проте при бронювання на чеській чи польській версії сайту (та оплаті виключно в чеських кронах чи польських злотих) комісія не стягується навіть при ануляції квитка за декілька годин до поїздки!


Повна таблиця з комісіями для кожної версії сайту за цим посиланням.


Для зміни версії сайту з української на чеську чи польську необхідно клікнути в верхньому правому кутку на іконку прапорця та вибрати необхідну версію.


Тому якщо ви до кінця невпевнені, що ваша поїздка відбудеться – бронюємо квитки на польській чи чеській версії, різниці в ціні ( при зведення валюту до спільної одиниці) майже немає і зовсім несуттєва, зато у випадку форс-мажору можна трішки зекономити 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: