Берніна Експрес: Швейцарські та Італійські Альпи на панорамнопу поїзді із харчуванням в ціні всього за 64 Євро у дві сторони!

Маршрут займає 4:17 в одну сторону (Кур – Тірано та назад)

Насолодіться чудовою панорамною мандрівкою поїздом з Кура, Швейцарія до Тірано, Італія та назад з аудіо-гідом на борту та харчуванням лише від 64 євро на особу (виходячи з 2-х  бронювань)!

Берніна-Експрес – пасажирський поїзд, що перетинає Енгадінські Альпи та з’єднує альпійські села двох країн. Більшу частину свого шляху, потяг прямує по об’єкту всесвітньої спадщини, відомому як Ретійська залізниця в культурному ландшафті Альбула/Берніна.

Бернінська залізниця підійме вас на висоту 2300 метрів і похвалиться видом, який безперечно є найбільш захоплюючим у всій Європі. Маршрут пройде через 55 тунелів і 196 мостів, а Bernina Express мають панорамні вагони з великими вікнами поряд з пасажирськими місцями, даючи змогу  пасажирам насолоджуватись захоплюючими краєвидами зі зручного місця.


Дати для подорожі:
Спеціальна пропозиція від Bernina Express діє до 31 березня 2020 року і також є можливість забронювати квитки як дводенну поїздку.


Приклад бронювання:

Кур – Тірано – Кур

 


Найдешевші варіанти проживання у Альпах знайдете на пошуковику HotelsCombined або сервісі бронювання житла AirBnb.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: