Проблеми у Ernest Airlines: скасування рейсів, відкликання ліцензії та інша актуальна інформація.

Інформація щодо останніх “новин” даного перевізника.

Нагадаємо, що Авіаційна влада Італії ENAC 29 грудня оголосила про призупинення дії ліцензії лоукоста Ernest Airlines на перевезення пасажирів і вантажів з 13 січня 2020 року.

Авіаперевізнику заборонили продаж квитків, проте надали можливість виконати перельоти в піковий період перевезень в новорічні свята з метою захисту пасажирів, які вже мають куплені квитки (Джерело).

Намагались зібрати усю інформацію за останні дні, пов’язаних з Ernest Airlines, ось що вимальовується на даний момент:

  • ОНОВЛЕНО 13 СІЧНЯ. Авіакомпанія Wizzair оголосила про відкриття польотів між Тираною та містами Італії, раніше аналогічні рейси виконував перевізник Ernest Airlines.

А тим часом у коді на офіційному сайті перевізника SkyUp можна знайти новий аеропорт – Болонья, щоправда, з жодним рейсом він ще не пов’язаний і не відображається на сайті.

  • ОНОВЛЕНО 11 СІЧНЯ. Авіакомпанія Ernest Airlines припинила польоти

  • ОНОВЛЕНО. Сьогодні, 7 січня, згідно інформації з сайту львівського аеропорта, рейси Львів-Рим та Рим-Львів скасовані.  Три рейси з/до Києва виконуються з шаленими затримками.

  • Вчора, 6 січня,  Рейс зі Львова в Неаполь скасували. Рейси зі Львова до Венеції (15:20) та Мілана (20:40), згідно інформації з сайту аеропорта затримані.

Аналогічна ситуація і з рейсами з Італії до Львова:


Проте є інформація, що з затримками, але рейс Неаполь-Львів відбудеться на борту літака авіакомпанії Smartlynx:

Оновлено 6 січня в 22:22:  з ~8 Годинною затримкою, проте літак з Неаполя прибув до Львова.

Оновлено 7 січня в 10:18: цей самий борт згодом виконав рейси Львів-Венеція та Венеція-Львів.

  • Аналогічна ситуація з сьогоднішніми “київськими” рейсами з/до аеропорта Жуляни.

Відправлення:


Прибуття:


  • Вчора були скасовані рейси з Одеси в Рим та в зворотню сторону:


  • За даними порталу flightradar24, в перевізника усього 4 літаки. На даний момент один з літаків з 3 січня у Аммані ( Йорданія).

Інший вчора прилетів у Монпельє, сьогодні з Монпельє перемістився у інше французьке місто – Тарб.

Третій з 4 січня стоїть у Неаполі та не виконує жодних рейсів.

І лише один літак намагається перевозити пасажирів..

  • З новини на офіційному сайту перевізника забрали посилання для оформлення заявки на повернення квитка. Раніше можна було оформити повернення коштів та анулювання квитка.

Що робити?

Зважаючи на той факт, що 99.9% заявок на компенсацію коштів за затримку/відміну рейсів даний перевізник відхилив (джерело) отримати хоч якусь компенсацію від перевізника шанси мізерні.

Ми б рекомендували підстрахуватись і оформити у свого банка заявку на chargeback – робиться це дуже просто і швидко, хоча сам процес повернення коштів доволі тривалий.

Особистий досвід – чекали кошти понад 2 місяці після банкрутства сервісу по бронюванні житла. Оформляли заявку через консультанта в онлайн чаті Приват24.


Звісно, ми не хочемо підливати масла в вогонь та піднімати паніку, проте сукупність усіх вищеперелічених фактів заставляє дуже сумніватись в подальшому виконанні рейсів даного перевізника.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: