Добираємось до Жешува та будь-якого іншого польського міста самостійно!

Зовсім недавно ми написали як можна просто і практично безкоштовно перейти українсько-польський кордон і потрапити до Перемишля. Перемишль – затишне містечко,але при всій повазі до нього,рівняти його з Краковом,Вроцлавом,Гданськом і Варшавою не можна. Добратись до цих міст (не рахуючи Кракова) буде досить проблематично – прийдеться зробити декілька пересадок,провести багато часу в очікуванні на перехід до іншого потягу і т.д – досить складно це все. Особливо,коли в 85 км від Перемишля знаходиться Жешув – адміністративний центр Підкарпатського Воєводства. В певний час досить популярними були шопінг-тури зі Львову до Жешува, в торговий центр Milennium Hall” і брали за це 300 грн (2013 рік – ~ 21 Євро). Достатньо дешево,але самому зі Львова можна доїхати набагато дешевше у будь-який день тижня,а не раз в 1-2 тижні,як було у цих турах.


З грудня 2017 року запустили прямі автобуси з Медики (  пункт пропуску з польської сторони на українсько-польську кордоні) та Перемишля  в Краків/Катовіце/Вроцлав/Варшаву по ціні від 1 Злотого! Деталі тут – клік. Тому якщо Ваша кінцева точка не Жешув, а одне з вищевказаних міст, то краще скористатись варіантом, описаним тут.


Як же потрапити в сам Жешув?

  1. Перетинаємо кордон і добираємось до Перемишля як написано тут або за допомогою Інтерсіті ( квитки шукаємо на сайті УЗ). Альтернативний варіант – проходимо кордон і зразу з кордону їдемо в Жешув як написано тут.

2.А) Їдемо з Перемишля на потязі до Жешува. Потяги їздять дуже часто,практично кожних 1-2 години,подивитись повний розклад можна тут http://pkp.pl/ (Z Przemyśl Główny DO Rzeszów Główny ) . Ціна – 10,5 злотих з особи за один бік.

2.B) Біля залізничного вокзалу є автобуси, які їдуть в Жешув ( стоять біля магазину “Delikatesy Centrum”). Ціна 10 зл, їздять частіше, ніж потяг, але довше по часі.

У Жешуві Ви можете :

А) Потрапити у “Milennium Hall”. Зробити це досить просто – всього 20 хвилин ходьби (Google Maps перебільшує зі своїми 30  хв ;-)) від залізничного і автобусного вокзалу і Ви на місці.

До речі, недалеко від “Milennium Hall” є чудовий спортивний магазин з супер дешевим одягом, рюкзаками та іншими корисними речима для мандрівників – Decathlon.

Сайт магазину – https://www.decathlon.pl/

Лінк на мапу з знаходженням магазину у Жешуві – http://bit.ly/2NRWx4h

В) Потрапити у інший Торговий Центр. Незважаючи на те,що у Жешуві живе до 200 000 осіб,Торгових Центрів там просто величезна кількість. Поки ми їхали до Міленіум Холу,по дорозі натрапили як мінімум на 6 великих ТЦ. Якщо у Жешуві Ви лише для того,щоб відправитись з нього у іншу точку Польщі і Ви обмежені у часі – зразу біля залізничного вокзалу є хороший Торговий Центр Galeria Rzeszow,по брендам і цінам майже не поступається торговому центру “Milennium Hall” ,не замітити його просто неможливо 🙂

Радимо прочитати наш матеріал про Торгові Центри у Польщі де ,зокрема, ми писали про ТЦ Жешува – ця інформація пригодиться Вам!


С) Про що ми говорили спочатку – поїхати у будь-яке місто Польщі! Наявність рейсів з Жешуву у інші міста Польщі дивимось на сайті Польської Залізниці http://pkp.pl/.

АЛЕ крім залізниці в Жешуві курсують 2 класні автобусні компанії – Neobus та FlixBus, в більшості випадків,ціни на автобус будуть нижчі ( за 5-10 злотих спокійно можна потрапити до Кракова, Катовіце, Вроцлава та Варшави )

NeoBus курсує переважно на південному-сході Польщі, проте  теж має сполучення з основними польськими містами  – Краків, Варшава, Вроцлав і Лодзь, ціни починаються від 1 злотого!

FlixBus став наступником улюбленого нами PolskiBus’у, який їздив по всій Польщі та безлічі польских міст всього від 1 Злотого. На жаль, хороші ціни у “Фліксів” трапляються дуже рідко, з цікавих напрямків, яких немає у Neobus – прямі рейси до Берліна та Гданська або  ж з пересадкою до Праги, Відня та Будапешта.

Ще один плюс FlixBus – є можливість отримувати купони на знижку, детальніше ми писали тут.


Приклади бюджетних квитків з Жешува від Flixbus:Приклад дешевих квитків з Жешува до Відня ( з пересадкою у Кракові) від FlixBus:


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: