Афіни, Париж і Португалія в одній подорожі з України від 95 Євро!

Чудовий варіант для короткого Євротуру в грудні!

Грудень – зовсім не “туристичний” місяць, тому на цей період в авіакомпаній безліч дешевих квитків, що не може не радувати нас. Мало того, що квитки копійкові, так не будемо проштовхуватись серед натовпу туристів 😉


Назва авіакомпанії: Aegean + Ryanair.


Доступні дати для подорожі: Грудень 2018 року.


Київ – Афіни – Париж ( аеропорт Шарль де Голль) 8 Грудня 46 Євро https://bit.ly/2zEgSp8

Париж – Порто 12 Грудня 14 Євро при вильоті з аеропорту Бове чи 34 Євро при вильоті з аеропорту Орлі https://bit.ly/2NRAnTW

Порто – Дюссельдорф 15 Грудня 14 Євро https://bit.ly/2NQWcmk + Дюссельдорф – Львів 16 Грудня 21 Євро https://bit.ly/2zEhUl0Правила перевезення багажу по даному тарифі:

Ryanair.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.

Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.

Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право  перевезення багажу розміром до  55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).

Aegean Airlines.

Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 56x45x25 см та вагою до 8 кг.


Віза для подорожі: Для відвідин Греції, Франції, Німеччини та Португалії віза не потрібна за наявності біометричного закордонного паспорту.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: