Чому варто подорожувати самостійно?

“Зробили фото і в автобус”, “У вас 15 хвилин вільного часу”, “Не запізнюємось в автобус” – мабуть,ці фрази чув кожен турист,який користувався послугами туристичних агенств

“Так,заходимо в автобус,хватить фотографуватись на фоні Колізею,в нас немає часу,ми мусимо за один день побачити весь Рим!” – класична ситуація для клієнтів туристичних фірм.

Взагалі,складається враження,що 90% туристичних пакетів на теперішньому ринку зроблені лише для того,щоб приїхати у місто,зробити фото з місцями “must-see” і поїхати далі.

Зато потім,ці “туристи ” будуть всім розказувати : “Я був в Римі,Парижі,Барселоні і Будапешті”,і нічого,що у перших трьох містах він був лише 1-2 дні,а Будапешт і то проїздом захопили,коли верталися додому. Крім того,завжди у туристичній групі будуть люди,які будуть всіх тормозити. Прикро,коли на певну екскурсію відведено лише годину і половина часу піде лише на те,що одна людина буде не встигати сприймати усю інформацію. На рахунок екскурсій,практично в кожному міста Вам будуть пропонувати “X містичний”, “Казками міста X”,а якщо у місті Х буде ріка чи канал,Вам запропонують прогулянку на катері,сума якої буде в два рази ,чим стандартна вартість прогулянки.

Якщо пощастить зупинитись у якомусь місті на більше,чим один день,то Вам дадуть ВІЛЬНИЙ ЧАС! Так,уявіть собі,Ви поїхали на відпочинок,і тут Вам дають вільний час як якийсь подарунок.

Писати всі мінуси туристичних пакетів можна ще довго,зато можу виділити один “плюс” – Вам не треба буде нічого планувати,просто заплатіть хорошу суму Вашому агенту і чекайте Вашої відпустки – у Вас є шанс раз за рік подорожувати,браво,Ви неперевершенні!

Ні,ми не заперечуємо,деколи дійсно можна найти класні пропозиції у турагенств,особливо коли “горять” чартерні рейси,але питання не стільки у ціні,скільки у свободі,Ви ніколи не зможете повністю відчути місто де Ви подорожуєте,якщо будете відвідувати лише туристичні райони,не будете спілкуватись з місцевими жителями .Ви можете вибрати піцу за 30 Євро в центрі Мілану,але вона не буде кращою за піцу біля місцевого ринку за 5 Євро.Тільки у першому випадку Виз можете потім весь рік згадувати що Ви їли в Італії піцу за 30 Євро,а в другому Виз можете не лише скуштувати піцу,а поспілкуватись з персоналом закладу та іншими його відвідувачами – простими людьми.

 

Насправді,самостійні подорожі – це свобода,це дійсно відкриття чогось нового,це завжди новий досвід,нові знайомства,реальна економія грошей. Подорожувати самостійно завжди більш корисніше,більш драйвовіше,це новий ковток емоцій та відчутів. Тут можна написати тисячі причин чому це краще,але мало хто прочитає це,якщо не вивести це у окрему колонку.

 

Плюси самостійних подорожей:

1)Ви самі визначаєте скільки часу Ви будете у кожному місті,які місця Ви відвідаєте,де зупинитесь на ночівлю,де будете розважатись і т.д.

2)Ви не прив’язані до чужих Вам людей.

3)Реальна економія грошей.

4)Ви можете завести нові знайомства та друзів у новій Вам країні,що є дуже проблемним при подорожах “по путівці”.

5)Самостійно подорожувати можна абсолютно до будь-яких країн від Албанії до Ямайки. Навряд чи,будь-яке турагенство організує Вам тур до Кенії чи Перу. Самому – запросто!

6)Подорожуючи самостійно  Ви повністю вивчаєте побут міста,а не лише його визначні місця.

7)Ви отримаєте більш яскраві емоції,так як Ви самі будете виробником свого маршруту,плану дій і це принесе Вам більше емоцій,чим просто переглядання культоб’єктів та слухання екскурсовода.

 

Якщо Ви людина,яка може вийти зі своєї “Зони комфорту” і готова відкривати світ таким,яким він є насправді,а світ,побудований суб’єктами туристичної діяльності – самостійні подорожі для Вас!

Ми готові відповісти на будь-яке Ваше запитання і дати будь-яке питання. Якщо для Вас виникає труднощі самому організувати маршрут чи придбати квитки,або Вас немає на це часу – звертайтесь до нас,з радістю допоможемо! Ми не тур фірма і не продаємо путівки,Ви самі встановлюєте терміни і бюджет – ми будуємо мандрівку спеціально для Вас!


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: