Універсальний спосіб як потрапити в Хельсінкі за копійки!

110-120 Євро, така мінімальна ціна на авіарейс-Київ-Хельсінкі-Київ ( Якщо не рахувати лоукост тариф від МАУ і бронювання на рік заздалегідь).

Але якщо Ви готові вийти пожертвувати  комфортом і при цьому заплатити в 2-3 рази дешевше, читайте спосіб нижче  (спосіб був написаний у 2015 році, але станом на кінець 2017 року він ще досі актуальний):


1) Добираємось до Жешува.Все детально описано ТУТ

2) Жешув-Гданськ.Автобус PolskiBus. Середня ціна 30 злотих.

3)Гданськ-Турку.Авіакомпанія Wizzair .Середня вартість 18-24 Євро,для зручності пошуку ми використали пошукову систему Azair.

4) Турку-Хельсінкі. Автобус OnniBus . Середня ціна – 3 Євро.

В результаті за 13 злотих [3 Євро] ( трансфер до Жешува) + 30 злотих[7 Євро) (Трансфер до Гданська) + 18 Євро ( Авіа Жешув-Турку) + 3 Євро ( Турку-Хельсінкі) = всього 31 Євро! Цей трансфер можна зробити ще дешевшим, якщо  бути членом Wizz Discount Club чи шукати дешевші квитки на рейс Жешув-Гданськ чи купити квиток Турку-Хельсінкі за 1 Євро.

Прив’язок до дат немає,шукаємо найбільш дешевший авіарейс Гданськ-Турку і під нього підбираємо автобусні рейси. Основне – бронювати заздалегідь!

P.S Дорога назад виглядає так само, лише всі рейси у зворотньому напрямку.

P.P.S Таким способом можна дістатись будь-якого іншого фінського міста. Просто купуєте квиток з Турку не в Хельсінкі,а у те місто,куди Вам треба 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: