Чартер з Києва до Болгарії за 22 Євро, Греції за 113 Євро в дві сторони!

Вильоти 11 та 8 червня відповідно!

Болгарія.

Оновлено о 16:02 – Ціна на Болгарію неактуальна.

Неймовірна ціна на прямий переліт до Варни від Bees Airlines – дешевше будь-яких лоукостів. І це з включеними 23 кг багажу!

Виліт: 11 Червня.

Ціна:  733 Гривні з особи.

Лінк на бронювання.

Для в’їзду необхідно мати один з наступних документів:

  • сертифікат вакцинації
  • довідку з негативним результатом ПЛР-тестування зробленого  не раніше, ніж за 72 години до в’їзду в країну АБО негативний результат швидкого антигенного тесту, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до в’їзду в країну.
  • документ, що показує позитивний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або швидкого антигенного тесту для осіб, які перехворіли на COVID-19 у період від 15 до 180 днів від зазначеної в документі дати проведення дослідження.

Греція.

Windrose теж пропонують привабливу ціну на прямий переліт на Іракліон, вже у вівторок. 23 кг багажу теж включено в ціну.

Виліт: 8 Червня.

Ціна:  3766 Гривень з особи.

Лінк на бронювання.

Для в’їзду необхідно мати довідку з негативним результатом ПЛР-тестування зробленого  не раніше, ніж за 72 години до в’їзду в країну.


Також нагадаємо, що на 8 червня є дуже дешеві пакетні тури на цей же Іракліон – від 200 Євро з особи за проживання з сніданками! Переглянути дані тури можна за цим посиланням.


Важливо зазначити, що дані чартерні перельоти можливо купити не лише, на вказаному нами сайті, а й напряму через перевіреного вами турагента. Якщо у вас є такий агент – можете звернутись до нього з питанням чи може він викупити для вас вищевказані квитки 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: