Огляд найкращих банківських карт для подорожей

Допомагаємо з вибором банківської карти для мандрівок!

Безкоштовне відвідування лаунж зон, Fast line, знижки на таксі в аеропорт, кешбеки та інші приємні бонуси – все це можна отримати при виборі “правильної” банківської карти. Ми оглянули пропозиції провідних банків України і склали свій рейтинг найкращих карт для мандрівників.

1. Монобанк Платинум.

Останнім часом Платинум Карта від Монобанку на слуху чи не у кожного. Воно й не дивно – по співвідношенні вартість обслуговування/привілегії ця карта виглядає ну дуже крутою.

Ми вже встигли її потестувати і переконались, якщо часто літаєш – карта “окуповується” дуже швидко 🙂


Вартість виготовлення – 500 Гривень.

Вартість обслуговування – 250 Гривень в місяць.

Посилання на всі умови та бонуси.


З найцікавішого:

 • Ви безкоштовно отримуєте доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard і Lounge Key в аеропортах 450 міст по всьому світі (в Україні — аеропорти Бориспіль, Київ, Харків, Львів). А це – безкоштовний wi-fi (далеко не у всіх аеропортах він є), кава/чай/алкоголь, гарячі закуски і комфортне очікування рейсу.
 • Мильна програма – отримайте 15 миль за кожні 1000 грн в чеку, які потім можна потратити на оплату авіаквитків ( 1 миля = 1 гривня).
 • Страховка для мандрівників з покриттям до 1 млн доларів при оплаті квитків або житла карткою VISA.
 • Безкоштовне зняття готівки за кордоном в рахунок особистих коштів до 5 тис. грн на місяць.
 • -50% на Uber з/в аеропорт Бориспіль і Жуляни з промокодом VISAPREMIUMUA (максимальна сума знижки 200 грн).

Загалом на даний момент ми дуже задоволені цією картою і завжди всім рекомендуємо, навіть якщо наші поради не потрібні 🙂

А при реєстрації через наше посилання ви ще й отримаєте бонус 50 гривень – дріб’язок, але приємно 🙂


2. OTP Tickets Travel Card

Основна перевага цієї карти – вона абсолютно безкоштовна! І виготовлення, і обслуговування! Тому якщо вам не цікаві лаунж зони  – ми б задумались про виготовлення цієї карти.


Вартість виготовлення – 0 Гривень.

Вартість обслуговування – 0 Гривень.

Посилання на всі умови та бонуси.


З найцікавішого:

 • Повертається 2% за розрахунки на Tickets.ua
 • Накопичення бонусів, які можна витратити на покупки на Tickets.ua
 • -50% на Uber з/в аеропорт Бориспіль і Жуляни з промокодом VISAPREMIUMUA (максимальна сума знижки 200 грн).

Для тих, хто часто літає з київських аеропортів – просто ідеальна карта, нічого не платиш, а на таксі маєш 50% знижки 🙂


3. ПУМБ soloМАНДРИ

А ось це ідеальна карта для тих, хто любить знімати готівку закордоном – 0% комісії за зняття готівки в будь-якому банкоматі світу!


Вартість виготовлення – 0 Гривень.

Вартість обслуговування – 500 Гривень в рік.

Посилання на всі умови та бонуси.


З найцікавішого:

 • Без комісії знімайте готівку в кредит в будь-якому банкоматі світу
 • Поліс туристичного страхування на 1 рік в пакеті з карткою.
 • відвідуйте бізнес-зал Mastercard Lounge аеропорту «Бориспіль» та користуйтесь та Fast Line. Умова – здійснення клієнтом покупок на суму більше 6 000 грн за попередні 30+5 днів, тобто не беруться до уваги транзакції, які були здійснені за останні 5 днів до польоту, не враховуючи вихідні

Якщо ви часто знімаєте готівку закордоном – ідеальний варіант, більше причин оформлювати цю картку ми не бачимо 🙂

Також у коментарях на Facebook нам підказали: ПУМБ змінились умови. Зараз у них “всекарта“. І то, потрібно зясовувати на яких умовах.


4. Альфа-Банк Україна Кредитна карта Travel

3% кешбек на усі розрахунки, знижки на таксі, лаунж зони – враховуючи безкоштовне обслуговування та низьку вартість картки, дуже хороший варіант.


Вартість виготовлення – 150 Гривень.

Вартість обслуговування – 0 Гривень.

Посилання на всі умови та бонуси.


З найцікавішого:

 • 3% кешбеку на усі розрахунки.
 • -50% на Uber з/в аеропорт Бориспіль і Жуляни з промокодом VISAPREMIUMUA (максимальна сума знижки 200 грн).
 • 10 безкоштовних візитів на рік до бізнес-залів LoungeKeу  по всьому світі та 10 безкоштовних проходів за рік через FastLine в аеропорту «Бориспіль». Умова – здійснення клієнтом покупок на суму більше 10 000 грн за попередні 30+10 днів, тобто не беруться до уваги транзакції, які були здійснені за останні 10 днів до польоту.

За свою ціну – дуже хороша карта, як мінімум, на таксі можна легко відбити вартість карти за 1-2 поїздки. Умови для відвідання лаунж зон не ідеальні, але якщо у вас хороший об’єм торгових операцій – варто оформити карту 🙂


5. UKRSIBBANK TRAVEL CARD

Fast Line, бізнес зали, знижка на таксі та страхування – “класичний набір”. З “неклачисного” – безкоштовне зняття готівки у банкоматах BNP Paribas Group


Вартість виготовлення – 0 Гривень.

Вартість обслуговування – Безкоштовно за умов місячного об’єму торгових операцій понад 20 000 гривень або сумарного мінімального залишку на накопичувальних рахунках понад 400 000 гривень АБО 3964 гривень у рік.

Посилання на всі умови та бонуси. Додаткові посилання – детальніша інформація та тарифи.


Загалом, хороша карта для тих, хто здійснює багато торгових операцій щомісячно або має великі залишки на банківських рахунках. В іншому випадку немає змісту відкривати цю карту.


З власного досвіду – вдалось покористуватись картою від Укрсиббанка, хороша карта, за умов якщо ви не платите за обслуговування ( у нашому випадку це була корпоративна карта). В іншому випадку немає змісту її відкривати, коли є інші пропозиції на ринку.

Зараз користуємось картою від Монобанку – повторимо, жодних нарікань немає, за свою ціну карта дуже крута. До прикладу, одноразовий вхід в бізнес зал коштує в межах 30$ дол. Тобто відвідавши мінімум п’ять разів протягом року бізнес зали – ви вже “вийдете” в плюс, а ще різні бонуси як знижки на таксі, страхування і сам зовнішній вигляд карти.


Якщо раптом ми пропустили якийсь крутий варіант – діліться в коментарях! І не забувайте перед виготовленням карти дізнаватись усі нюанси в консультантів – дуже часто умови написані так, що з першого погляду і не побачиш “підводних камнів”.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: