Автобусом з Медики та Перемишля у різні міста Польщі за 1 Злотий!

Дочекались! З грудня 2017 польський перевізник Neobus запустив прямі рейси з Медики та Перемишля до безлічі польских міст, серед найцікавіших – Краків, Варшава, Вроцлав та Катовіце. Ціни стартують від одного злотого!

Сайт перевізника – https://en.neobus.pl

Повний перелік міст, куди курсує автобус: Lodz, Busko – Zdroj, Gluchow, Jaroslaw, Katowice, Kielce, Kolbuszowa, Krakow, Mielec, Nowa Deba, Opatow, Ostrowiec, Piotrkow, Polaniec, Przemysl, Radom, Rzeszow, Staszow, Warszawa, Wroclaw.

Ціни починаються від 1 Злотого ( ~ 7.50 UAH станов на 10.12.2017 року) і актуальні на перші квитки. Чим більше квитків розкуплено – тим вищі ціни на наступні квитки. Тому не дивуйтесь, якщо побачите вартість квитка на Медика-Вроцлав на найближчий рейс 50-80  Злотих, а на рейс, який відбудеться через 2-3 місяці – 1 Злотий.

Приклади квитків:

Виїзд з міста Medyka хороший тим, що  рейси мають зручні години відправлення, а дістатись в Медику можна всього від 15 Гривень – це без сумніву найдешевший ( проте не найкомфортніший) спосіб потрапити в Польщу. Детальніше про це ми писали ТУТ.

Таким чином, зі Львова в Краків, Варшаву, Вроцлав та Катовіце можна дістатись всього від 25 гривень!


Przemysl хороший тим, що сюди приїжджають потяги Intercity з Києва та Львова, тому завдяки зв’язці Intercity + Neobus можна дешево, комфортно та без черг на кордоні потрапити у  практично у будь-яке велике місто Польщі.


Для подорожі достатньо придбати квиток на сайті перевізника та вказати водію при посадці номер квитка, який прийде на вказаний при покупці e-mail. Всім комфортних подорожей 🙂


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: