Чудовий “майже пакетний тур” в Будву на липень-серпень!
Знову склали для вас супер варіант для літнього відпочинку у Чорногорії. На цей раз – в сам пік сезону, кінець липня – початок серпня. Зараз ціни в турагентів на цей період з подібним варіантом проживання – від 278 Євро – навіщо переплачувати зайві 100 Євро? 🙂
Назва авіакомпанії: МАУ, Wizzair, Ryanair.
Доступні дати для подорожі: Липень-Серпень 2019 року.
Приклади бронювань:
Переліт зі Львова 23 липня через Вроцлав з короткою стиковкою та повернення 30го липня( з нічною стиковкою Вроцлаві) – 114 Євро.
Також є варіант з вильотом зі Львова через Вроцлав 30 липня та поверненням 7го серпня до Києва за 125 Євро.
Варіанти проживання:
Guest House Markovic – чудові апартаменти усього за 140 Євро за 2х людей на 7 ночей.
Також можна знайти і інші, бюджетніші/дорожчі варіанти на найзручнішому пошуковику HotelsCombined.
Правила перевезення багажу по даному тарифі:
WIzzair:
Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x30x20 см.
Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x23 см, пасажирам прийдеться викупити Wizz Priority, який коштуватиме від 5 Євро.
Або ж від 7 Євро при бронюванні квитка можна буде купити право перевезення багажу вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).
Ryanair:
Безкоштовно можна взяти лише одну одиницю ручного багажу з розмірами 40x20x25 см.
Щоб мати можливість взяти з собою додаткову одиницю ручного багажу з розмірами 55x40x20 см та вагою до 10 кг, пасажирам прийдеться викупити Priority Boarding, який коштуватиме 6 Євро при бронювання квитка та 8 Євро при проходженні онлайн-реєстрації на рейс.
Або ж за 8 Євро при бронюванні квитка/10 Євро при онлайн-реєстрації на рейс можна буде купити право перевезення багажу розміром до 55x40x20 см та вагою до 10 кг як малого реєстрованого багажу (тобто з можливістю провезення речей, які заборонені для перевезення в ручному багажі ).
МАУ:
В ціну включено перевезення лише ручного багажу розміром 55x40x20 см та вагою до 7 кг.
Віза для подорожі: Для відвідинЧорногорії та транзитних країн віза непотрібна при наявності біометричного паспорту.
Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: