Чотири способи економії на Booking.com!

Чудові способи як отримати  економію/кешбек при бронюванні на букінгу!

Більшість з нас бронює готелі/хостели/апартаменти/і т.д на найпопулярнішій системі бронювання житла. Проте якщо Ви напряму переходите на сайт і шукаєте там цікаві для себе варіанти, змушені вас розчарувати – як мінімум є чотири варіанти, з якими ви отримаєте додаткову вигоду!

  • Бронювання по реферальному посиланні. Booking дає можливість своїм користувачам запрошувати інших користувачів  по реферальних посиланнях.

При переході через таке посилання користувач отримує повідомлення, що після завершення поїздки він отримає 10% кешбеку від вартості бронювання! Основна умова – бронювання має бути на суму від 100 $.

Наше реферальне посилання для отримання 10% кешбеку.


  • 5% кешбек на баланс Wizzair профілю. При переході через це посилання та бронюванні житла, ви отримаєте 5% кешбеку на свій Wizzair рахунок ( на останньому кроці бронювання буде поле, де треба ввести номер свого профілю).

Основий плюс – немає мінімальної суми бронювання, на відміну від варіанту вище. Навіть якщо ви бронюєте якийсь хостел за 20 Євро, 1 Євро ви отримаєте на свій Wizzair рахунок – дріб’язок, але приємно 🙂

Посилання для отримання кешбеку на Wizzair.


  • Бронювання з 5% кешбеком на Mastercard.

Умови аналогічні як у варіанті вище, лише посилання інше.

Посилання для отримання кешбеку на картку Mastercard.


  • Бронювання після переходу з інших пошуковиків.

Помітили таку особливість, що інколи при переході на booking з різних пошуковиків, які шукають по різних системах бронювання, наприклад HotelsCombined, Kayak, Trivago) ціни нижчі, ніж шукати напряму. Хоча буває і навпаки – ціни вищі, тут чіткого механізму немає.


Тому наша порада діяти за наступним алгоритмом:

  1. Шукаємо цікаве житло на booking.com
  2. Після того, як визначимось з варіантом, шукаємо аналогічне житло на вищезгаданих пошуковиках і дивимось яка на них ціна при бронюванні через booking.
  3. Якщо ціна вища – закриваємо пошуковики.
  4. Якщо ціна нижча, визначаємось, як діяти в нашому випадку – бронювати після переходу з пошуковика, бронювати з кешбеком 10% чи з 5% кешбеком на Wizz – рахунок, все залежить від суми бронювання і т.д.
  5. І не забувайте перевіряти ціну після переходу по реф. посиланнях – бувають випадки, коли вона вища, ніж при пошуку напряму. Дуже рідко, але з такою ситуацією теж стикалися.

P.S Не забуваємо про інший чудовий сервіс AirBnb, який трохи інший, ніж Booking, але має теж багато своїх плюсів, про які ми детально описали тут.


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: