Авіаквитки за 0 Євро! [НЕАКТУАЛЬНО]

На жаль, в кінці вересня, ця програма була закрита 🙁

Літати безкоштовно – реально! Без жодних махінацій, лохотронів і тому подібної нечисті! Як? Читайте детальну інструкцію з фото нижче :

1) Реєструємось на сайті Bravofriends.

2) Заходимо на указану Вами електронну скриньку і підтверджуємо реєстрацію :

3) Після переходу по посиланні Вас переправить на сторінку Bravofriends , де потрібно буде ввести Ваші РЕАЛЬНІ ДАНІ!

4) На Ваш поштовий ящик прийде Ваш пароль та інструкція як отримати безкоштовні квитки!

Пояснюємо тепер ми : після реєстрації Ви отримаєте стартовий баланс 20 Євро ( який зразу можна буде отримати як ваучер). Для збільшення балансу Вам потрібно буде залучати Ваших друзів. В особистому кабінеті у Вас буде персональне посилання,за кожну реєстрацію по Вашому посиланні Ви отримаєте 1 Євро! Відповідно, маючи 20 Євро стартового балансу,за 30 реєстрацій Ви отримаєте ваучер на 50 Євро,80 реєстрацій – на 100 Євро і т.д

Ми отримали ваучер на 250 Євро :

І в результаті ми придбали квиток за 0 Євро!

УВАГА : Не намагайтесь хитрити, не “накручуйте ” реєстрації, не розсилайте Ваше посилання по іншим спільнотам – за все це Ви будете покарані і заблоковані! Грайте по правилам – запрошуйте Ваших друзів, опубліковуйте посилання на ваших сторінках у соц.мережах і Ви неодмінно отримаєте Ваш купон на знижку! Купон працює на сайті бронювання авіаквитків Bravoavia .

НЕ потрібно писати про те,що ви читали у мережі негативні відгуки про це і т.д – ми теж читали, але правил не порушували і,як бачите,отримали свій купон!

Нехай щастить – літайте безкоштовно!

 

Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: