Airbnb: Як користуватись + знижки до 39 Євро!

Airbnb – це онлайн-площадка для розміщення, пошуку і короткострокової оренди житла по всьому світу.

Хоча спочатку Airbnb позиціонували себе як альтернатива відомим всім готелям і хостелам, проте з кожним разом все частіше можна побачити пропозиції з розміщенням у готелі чи хостелі.

Основні переваги Airbnb:

 – Вартість. Нерідко, особливо у великих містах, через Airbnb можна знайти більш вигідні пропозиції, ніж на booking.com. Або, за ті ж самі гроші, можна отримати набагато більш привабливі умови – краще розташування, більшу площу, наявність кухні, побутової техніки, басейну і т.д.


 – Домашній комфорт. Майже завжди, квартири в airbnb здаються повністю укомплектованими – в них є все, що потрібно для звичного життя, включаючи пральну, посудомийну машину, кухню з повним набором техніки та посуду і т.д.


 – Спілкування. Як правило, господарі на Airbnb дуже дружелюбні і радо порадять круті нетуристичні місця, кафе, ресторани, паби. Поділяться хорошими “лайфхаками”, порадами щодо транспорту і т.д. Ще до початку мандрівки можна легко списатись з власниками апартаментів і попросити у них поради на рахунок що відвідати, що побачити і на їх основі побудувати маршрут.


  Наявність стартового бонусу. При реєстрації в airbnb по реферальному посиланні ви отримуєте купон номіналом 44 доллари, який можна використовувати при бронюванні житла.

В залежності від реферального посилання, є різні розміри знижок та мінімальна сума бронювання:

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ?

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА AIRBNB І ОТРИМАТИ 35 ЄВРО ЗНИЖКИ НА БРОНЮВАННЯ.

 1. Переходимо по реф. посиланні , тиснемо Зареєструватись, щоб отримати бонус (або ж аналогічний текст на іншій мові) і бажано реєструємось з допомогою Facebook чи аккаунта Google.
 2. Якщо реєстрація була через Facebook чи Google, то воно автоматично підтягне усі дані, в іншому випадку – треба буде власноруч заповнити.
 3. Після того як зареєструємось, тиснемо на Ваш профіль в правому верхньому куті, далі тиснемо “АКАУНТ-ОСОБИСТІ ДАНІ” і проходимось по пунктам:

 – Редагувати Профіль. Заповнюємо усі поля.

 – Фото. Тут достатньо завантажити своє фото.

– Підтвердження. Тут Ви побачите таку картину:

Деякі власники житла вимагають, щоб профіль був підтвердженим і не здають житло непідтвердженним профілям. Проте на нашій практиці ми майже не стикались з такими ситуаціями, тому підтверджувати профіль чи ні – вибір за Вами.


ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ЖИТЛО?

 1.  В пошуковій стрічці вводимо місто пошуку житла, після чого у нас буде вибір що шукати – “Жилье” чи “Впечатление”. Обираємо перший варіант.
 2. Після цього Вам покажуть усі можливі варіанти, для Вашої ж зручності відфільтруйте їх – налаштуйте оптимальну ціну та вибрати тип розміщення. Після усього цього вибираємо житло, яке Вам сподобається та клікаємо на нього.
 3. Тепер Ви бачите усе інфо про житло – що знаходиться в квартирі/кімнату, розміщення, транспортний зв’язок, фото, правила та відгуки.  Якщо Вас все влаштовує – переходимо до бронювання.
 4.  Якщо Вибрана вами квартира має функцію “Забронируйте мгновенно”, то Вам достатньо лише ввести дані банк.карти або PayPal, написати коротко про себе і ваші плани та підтвердити бронювання. Після цього Ви отримуєте підтвердження, у якому буде вказано адрес та контактні дані власника, з яким Ви зможете обговорити усі нюанси – як дістатись до апартаментів, коли Вас будуть чекати власники і т.д
 5.  Якщо ж при бронюванні Ви бачили кнопку “Запросить бронирование”, то принцип той самий, лише єдина відмінність – Вам потрібно буде дочекатись ( в середньому від 5 хв до декількох годин) підтвердження власника.

Відповіді на популярні запитання:

 1.  Чи можливий варіант, що господар відмінить бронювання перед самим заселенням?  Теоретично так, але практично таке буває дуже рідко, оскільки тоді господар отримує штраф. Також Ви можете переглянути у профілі власника, чи були у нього відмови перед цим, якщо ж ні – на 98%  можна бути впевненим, що власник не відмінить бронювання.
 2.  Якщо мої плани зміняться, чи можу я відмінити бронювання? Так, можете. Правила детально розписані тут.
 3.  Я зробив бронювання, що далі? Перед заїздом напишіть господареві Ваш час приїзду, щоб він дочекався Вас і дав вам ключ. Якщо у цей час господар не зможе чекати Вас, він сховає ключ у певному місці ( в поштовій скриньці, під килимом, залишить вахтеру і т.д) і повідомить про це Вас. Аналогічний процес “чек-аута”.
 4.  Наскільки приватні апартаменти я отримаю? Якщо Ви виберете тип “Отдельная Квартира” – у квартирі будете лише Ви, якщо “Отдельная Комната” – У Вас буде своя кімната, але спільна ванна, кухня, коридор і т.д. Якщо ж “Общая комната”, то цілком ймовірно, що у цій кімнаті будете не тільки Ви.

ОТРИМУЄМО ЗНИЖКИ ТА ЖИВЕМО БЕЗКОШТОВНО!

Спосіб #1. Зареєструйтесь по нашому реферальному посиланні і отримуйте знижку 44 доллари на бронювання з мінімальною вартістю 84 долларів!

Спосіб #2. Запрошуйте друзів по власному реферальному посиланні ( пункт “Пригласить друзей”) і отримайте 20$ за кожного друга, який скористається послугами AirBnb і 80$ за друга, який почне здавати житло – кошти зараховуються після “чек-аута” друга.

Спосіб #3. Використовуйте купони для знижок. Інколи AirBnb сам генерує купон для отримання знижки і публікує його у себе на соціальних сторінках або розсилає на email і т.д. Трапляється це дуже рідко, але коли таке буває – ми оперативно повідомлюємо наших читачів – новиною на сайті, в соцмережі Facebook та мессенджері Telegram.


Приклад застосування купона для отримання знижки:


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: