10 порад,які допоможуть Вам правильно зібрати рюкзак у подорож.

З чого починається подорож? Правильно  – з пакування рюкзака!Правильно зібрати рюкзак – 25% вдалої подорожі,адже багато проблем можуть виникнути,особливо у новачків,якщо скласти рюкзак “як попало”. Тому до цього треба віднестись відповідально і дотримуватись елементарних правил,які ми написали спеціально для Вас :

1)      У самий низ запихаємо спальник, якщо він в чохлі, то в щілини між чохлом спальника і внутрішньою стінкою є простір, не залишайте його – заповни носками або трусами.

2)      Зверху спальника або на самий низ кладемо найважчі і малогабаритні предмети: цукор, крупи, консерви, запасну воду та інші.

3)      Усе, що легше попереднього – все повинно бути зверху! На верх кладемо одяг, електроніку, посуд, запасні речі та інші.

4)      Складайте одяг “в трубочку”– так ви зможете зберегти 1/3 місця в рюкзаку!

5)      Можливо, напишемо банальні речі,але – беремо лише найнеобхідніші речі! Для дощу беремо в’єтнамки,а не громіздкий водонепроникний транспорт. “Важкий одяг” (джинси і т.д) одягаємо на себе,а в рюкзаку залишаємо шорти. Якщо не можете без комп’ютера – купуємо нетбук,а не беремо з собою ноутбук. Ціни на бюджетні нетбуки досить пристойні і в майбутньому не раз знадобиться Вам.

6)      Дрібні речі, якщо вони не упаковані всі разом в окремий пакет, обов’язково кладіть до кишень, інакше ви ризикуєте довго шукати їх на дні рюкзака.

7)      Не варто з собою брати ті продукти/речі,які можна придбати у місці призначенні за низьку ціну. До прикладу,немає сенсу брати з собою продукти до Італії – в будь-якому супермаркеті за макарони+соус+сир+м’ясо ви заплатите не більше,чим у нас. У кожної країни є свої “дешеві продукти”,варто це вивчити заздалегідь.

8)      Речі, які будуть часто використовуватись, повинні знаходитися завжди вище за інших, або покладіть їх в окремі кишеньки та відділення у своєму рюкзаку. Буває таке, що через якусь дрібницю доводитися переривати весь рюкзак, а це витрачений час і зусилля.

9)      Якщо рюкзак у Вас водопроникний – радимо придбати чохол для рюкзака. Не нехтуйте цим пунктом,а то обов’язково згадаєте про нього,коли ваш рюкзак весь промокне.

10)  Нічого,окрім рюкзака у Вас немає бути – ні кульки,ні менші рюкзаки – нічого. Якщо Ви бачите,що не можете упакувати всі необхідні речі в рюкзак – краще купіть більший рюкзак,чим ходити з двома рюкзаками/кульками і т.п.

 

Надіємось,наші поради будуть корисними для Вас і кожна Ваша подорож буде не лише цікавою,а й комфортною!


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: