Шопінг віза ( Віза на закупи, закупівельна віза) – 2-хрічний мультишенген!

Відтепер, з початку 2016 року, польське консульство почало видавати шопінг-візи з терміном дії на 2 роки!

Раніше, перша віза даного типу видавалась з терміном дії 3 тижні, правом перебування за кордоном  до 7 днів та лише 1 в’їзд,  друга та наступні візи видавались  з  багаторазовим правом в’їзду  з терміном дії півроку або рік – за рішенням консула.

2-хрічна віза була отримана автором цього матеріалу в кінці травня 2016 року. За словами працівника, який приймав документи у Візовому Центрі в місті Львів, приблизно з березня цього року  почали практикувати видачу 2хрічного мультишенгену для тих, у кого хороша візова історія та велика кількість фактур VAT.

У моєму випадку, я мав до цього 3 польські шопінг-візи, чилійську, індійську та індонезійські візи + десятки штампів різних держав. Кількість фактур VAT на момент подачі була близько 10-15.

Без имени-1

Тому, якщо Ви подорожуєте з даним типом віз і як мінімум мали 2 таких візи – можете пробувати отримати 2хрічний мульт – просто у анкеті вказуєте у запланованих датах в’їзду-виїзду проміжок 2 роки. В будь-якому випадку, якщо консул вирішить, що Ви не заслуговуєте 2хрічну візу, Ви не отримаєте відмову, а просто отримаєте коротшу візу ( звісно, якщо не буде проблем з документами).


Громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму. Перша така віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів. Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року – витяг з polandvisa-ukraine.com  [по факту – видають і на 2 роки]

Для жителів вищеперелічених областей це найпростіший спосіб отримати мультивізу.  Основний плюс – мінімум необхідних документів:

1) Бронювання готелю ( може бути неоплачене, найпростіше робити на booking.com).

2) Виписка про стан банк.рахунку з рухом коштів за останні 3 місяці АБО у випадку, якщо рахунок є недавно відкритим, необхідно виписку з балансом, на якій буде зазначена дата відкриття рахунку.

3) Документи, які підтверджують зв’язок з Україною. Для студентів – довідка з місця навчання; для осіб, які працевлаштовані – довідка з місця роботи; для пенсіонерів – пенсійне посвідчення + довідку з пенсійного фонду; для безробітних – будинкова книга з місця прописки.

4) Для отримання другої і наступних шопінг – віз необхідні іменні чеки ( фактури ВАТ).

Отримати цей документ можна в будь-якому магазині на території Польщі. Просто при покупці попросіть у продавця фактуру ВАТ, пред’явіть Ваш закордонний паспорт та адрес прописки, очікуйте декілька хвилин і отримайте Ваш документ. Обов’язково має бути мокрий штамп від магазину на цьому документі.


*На правах реклами, якщо  у Вас немає можливості відкрити шопінг-візу та є складності з відкриттям інших типів віз,  ми рекомендуємо нашу людину, яка займається оформленням документів для отримання віз – детальніше ТУТ.

* Також раніше ми писали про інші типи польських віз та як отримати мультишенген для усіх жителів України – детальніше ТУТ.


Підписуйтесь на нас в Facebook, Telegram та Вконтакті щоб першими читати усі новини!


Найдешевші авіаквитки Ви забронюєте на пошуковику Skyscanner!


Бронюйте житло на booking.com і отримуйте 10% повернення коштів на карту від суми бронювання після виселення! (з січня 2018 року не завжди вискакує сповіщення про отримання знижки, але кешбек буде начислений Вам при умові, якщо сума бронювання не менше 30 $)


Від себе ми радимо скористуватись сервісом AirBnb і забронювати дешеві апартаменти з персональною знижкою 30 Євро від нас!


Якщо Ви прихильник пакетних турів, радимо MistoTravel - ціни тут одні з найнижчих серед інших агенств!