Найбюджетніші способи дістатись з України в Прагу

Раніше ми писали матеріал про те, як бюджетно потрапити до будь-якого польського міста ( ТУТ і ТУТ), який зібрав десятки тисяч переглядів. Тепер настала чергана написати про те, як дешево доїхати до Праги 🙂


Авіасполучення.

На жаль, стандартна ціна на  переліт з будь-якого українського міста до Праги коштує понад 100 Євро – що доволі дорого, враховуючи, що відстань відносно невелика.

Винятком є бронювання квитків за 10-12 місяців наперед по тарифу “lowcost ” від авіакомпанії МАУ. При покупці такого квитка Ви зможете взяти з собою лише ручний багаж та не зможете внести жодні зміни квиток. Орієнтовна вартість – 40 євро в дві сторони.

Сайт авіакомпанії МАУ за посиланням.


Авіа + Автобусне сполучення.

Wizzair. Львів/ Київ – Вроцлав. Сайт авіакомпанії за посиланням.

В угорського лоукостера дуже часто є дешеві квитки на авіа до Вроцлава – 16 Євро в одну сторону це далеко не рідкість, а для членів Wizzair Discount Club взагалі бувають ціни по 9 Євро!

Polskibus. сайт перевізника за посиланням.

А на відстані всього 300 км від Вроцлава знаходиться Прага. З Вроцлава практично на будь-який день можна знайти квиток за +- 5 Євро до Праги – в сумі виходить від 14 Євро в одну сторону ( у найкращому варіанті) – швидко, дешево та комфортно!


Автобусне сполучення.

LeoExpress. Сайт перевізника за посиланням.

На данний час це один з найкращих і найдешевших варіант як дістатись з України в Прагу.  Автобус відправляється зі Львова та курсує до Праги через Краків, Катовіце та Богумін.  У Богуміні відбувається пересадка на їх потяг, який прямує до Праги.

Трішки детальніше – зі Львова до Богуміна Ви їдете на автобусі. Автобус доволі комфортний, достатньо місця для ніг, wi-fi та розетки біля кожного сидіння. Далі, на цьому ж квитку ( Львів-Прага) , у Вас є сегмент Богумін-Прага на потязі від компанії LeoExpress.  Автобус  Вас завозить під сам залізничий вокзал в Богуміні, а рейси побудовані так, щоб Ви чекали потяг зовсім недовго. У разі форс-мажорної ситуації та якщо автобус не встигне на рейс потяга – Вас спокійно посадять на наступний потяг ( а вони там доволі часто) до Праги.

Стандартна ціна – Близько 19 Євро в одну сторону. Проте під час різних розпродажів ( про які ми писатимемо тут) ціна може бути всього 3-5 Євро! Нижче приклад як нам вдалось купити у 2016 році ( такі акції бувають доволі часто) квиток за 3.7 Євро і приклад актуальної ціни на рейс через 1.5 місяці без жодних акцій та знижок.

Також цей перевізник їздить з Ужгорода та Мукачево до Кошице автобусом, а далі йде пересадка на потяг до Праги. Стандарта ціна – ~ 17 Євро в одну сторону.

– Flixbus. Сайт перевізника за посиланням.

Влітку 2017го року цей перевізник увійшов на український ринок, відкривши сполучення Київ-Прага через Львів та ряд польських міст. На момент впровадження квитків, можна було знайти квитки по ціні 8 Євро в одну сторону. Після того, таких привабливих цін вже не було, але вони неодмінно повернуться – Flixbus любить влаштовувати різні розпродажі.  На даний момент актуальна ціна на рейс зі Львова в Прагу ( при бронюванні на рейс, який відбудеться за 3 тижні) 30 Євро в одну сторону, з Києва – 40 Євро.

– Ecolines. Сайт перевізника за посиланням.

Ecolines теж дуже часто влаштовує розпродажі, майже кожного місяця ( на враховуючи переїзди в пікові дати та літній сезон) можна знайти квитки зі Львова до Праги за приблизно 13 Євро чи 20 Євро з Києва.

Стандартна ж ціна – 40 Євро в одну сторону на рейс з Києва та 25 зі Львова.


Найбюджетніший варіант – автобусом через Польщу.

Польський перевізник PolskiBus ( сайт перевізника за посиланням) пропонує квитки з Кракова до Вроцлава по ціні від 1 Злотого! Насправді, такий квиток доволі важко купити ( проте реально), а от квиток за 15-20 Злотих ( ~ 3-4 Євро) доволі просто і якщо купувати заздалегідь, то проблем з цим немає, приклад на скріншоті нижче:


До Кракова можна доїхати теж по ціні від 1 Злотого ( при великій удачі, більш реальна ціна – 15-20 Злотих) від Медики ( рейс виконує перевізник Neobus, сайт – neobus.pl ) – містечко, яке знаходиться зразу ж на українсько-польському кордоні і до якого можна потрапити всього за 12-45 гривень зі Львова ( залежить від виду транспорту та наявності студентського квитка). Детальніше про варіанти з Медикою ми писали ТУТ.

 


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнавайтесь усі новини:
Корисні посилання: