Добираємось до Жешува та будь-якого іншого польського міста самостійно!

Зовсім недавно ми написали як можна просто і практично безкоштовно перейти українсько-польський кордон і потрапити до Перемишля. Перемишль – затишне містечко,але при всій повазі до нього,рівняти його з Краковом,Вроцлавом,Гданськом і Варшавою не можна. Добратись до цих міст (не рахуючи Кракова) буде досить проблематично – прийдеться зробити декілька пересадок,провести багато часу в очікуванні на перехід до іншого потягу і т.д – досить складно це все. Особливо,коли в 85 км від Перемишля знаходиться Жешув – адміністративний центр Підкарпатського Воєводства. В певний час досить популярними були шопінг-тури зі Львову до Жешува, в торговий центр Milennium Hall” і брали за це 300 грн (2013 рік – ~ 21 Євро). Достатньо дешево,але самому зі Львова можна доїхати набагато дешевше у будь-який день тижня,а не раз в 1-2 тижні,як було у цих турах.


З грудня 2017 року запустили прямі автобуси з Медики (  пункт пропуску з польської сторони на українсько-польську кордоні) та Перемишля  в Краків/Катовіце/Вроцлав/Варшаву по ціні від 1 Злотого! Деталі тут – клік. Тому якщо Ваша кінцева точка не Жешув, а одне з вищевказаних міст, то краще скористатись варіантом, описаним тут.


Як же потрапити в сам Жешув?

1)Перетинаємо кордон і добираємось до Перемишля як написано тут. Альтернативний варіант – проходимо кордон і зразу з кордону їдемо в Жешув як написано тут.

2.А) Їдемо з Перемишля на потязі до Жешува. Потяги їздять дуже часто,практично кожних 1-2 години,подивитись повний розклад можна тут  http://pkp.pl/ (Z Przemyśl Główny DO Rzeszów Główny ) . Ціна – 10,5 злотих з особи за один бік.

2.B) Біля залізничного вокзалу є автобуси, які їдуть в Жешув ( стоять біля магазину “Delikatesy Centrum”). Ціна 10 зл, їздять частіше, ніж потяг, але довше по часі.

У Жешуві Ви можете :

А) Потрапити у “Milennium Hall”. Зробити це досить просто – всього 20 хвилин ходьби від залізничного і автобусного вокзалу і Ви на місці.

В)Потрапити у інший Торговий Центр. Незважаючи на те,що у Жешуві живе до 200 000 осіб,Торгових Центрів там просто величезна кількість. Поки ми їхали до Міленіум Холу,по дорозі натрапили як мінімум на 6 великих ТЦ. Якщо у Жешуві Ви лише для того,щоб відправитись з нього у іншу точку Польщі і Ви обмежені у часі – зразу біля залізничного вокзалу є хороший Торговий Центр Galeria Rzeszow,по брендам і цінам майже не поступається торговому центру “Milennium Hall”  ,не замітити його просто неможливо 🙂

Радимо прочитати наш матеріал про Торгові Центри у Польщі де ,зокрема, ми писали про ТЦ Жешува – ця інформація пригодиться Вам!


С) Про що ми говорили спочатку – поїхати у будь-яке місто Польщі! Наявність рейсів з Жешуву у інші міста Польщі дивимось на сайті Польської Залізниці http://pkp.pl/.

АЛЕ крім залізниці в Жешуві курсують 3 класні автобусні компанії – Polskibus  та Neobus , в більшості випадків,ціни на автобус будуть нижчі ( за 5-10 злотих спокійно можна потрапити до Кракова,Варшави, за трохи вищу ціну до Гданська,Катовіце,Люблін,Радом,Торунь,Лодзь чи, навіть, Берліну) ,а при попередньому бронюванні квитки можна взяти і за 1 злотий!

PolskiBus має найкращий вибір маршрутів, багато рейсів кожного дня і дуже хороші ціни, тому в першу чергу ми перевіряємо ціни саме цього перевізника.

NeoBus має менший вибір рейсів, найцікавіші міста – Краків, Варшава, Вроцлав і Лодзь, проте перевага NeoBusa – велика карта маршрутів на південному-сході Польщі.

Приклади бюджетних квитків на PolskiBus:

 

З Кракова чи Варшави, можна потрапити у будь-яке велике польське місто ( куди не курсують автобуси з Жешува) чи, навіть, в Прагу, Відень чи Будапешт завдяки Polskibus.

 


Слідкуйте за нами в соціальних мережах та першими дізнаватесь усі новини:
Корисні посилання: